Maják

Senec

Rekreačné zariadenie sa nachádza v intraviláne mestečka Senec, vzdialeného iba 25 km od Bratislavy. Je situované v tichom prostredí východného brehu Slnečných jazier, obklopené príjemnou zeleňou. Počet slnečných dní v roku predurčuje tunajšie rekreačné stredisko pre letnú rodinnú rekreáciu.

Mierne sa zvažujúce trávnaté pláže, priemerná letná teplota vody 25°C, kvalita vody pravidelne kontrolovaná Úradom pre verejné zdravotníctvo, vodné bicykle, detské ihriská priamo pri plážach, kolotoče a luftburgy sú lákadlami, ktoré naplnia predstavy detí o krásnych prázdninách. Na svoje si prídu milovníci vodných športov, potápania, člnkovania, ale i rybolovu. V areáli sa nachádzajú volejbalové a basketbalové ihriská, vodné tobogany, neďaleko je celoročne otvorený Akvapark.

Stredisko ponúka ubytovanie v 4 dvojposteľových a 13 štvorposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, rádiom a balkónom. Stravovanie je zabezpečené formou plnej penzie vo vlastnej jedálni. Naši hostia môžu tiež využiť služby denného baru.

Oddych Vám spríjemní letná terasa so sprchou a výhľadom na areál Slnečných jazier, súkromné mólo, požičovňa ležadiel a člnov k vode. Aktívnejších rekreantov poteší fitnes centrum, tenisový kurt, volejbalové a nohejbalové ihrisko, stolný tenis, či možnosť požičať si bicykle. Samozrejmosťou je privátne parkovisko a v prípade nepriaznivého počasia je pripravená spoločenská miestnosť s TV a videom.

V našom zariadení môžete usporiadať svadbu, promócie a oslavy iných rodinných udalostí do 40 osôb, ale aj pracovné školenia, porady, odborné semináre, rokovania.

Blízkosť hlavného mesta s množstvom historických pamiatok, spoločenských a kultúrnych možností a prírodné Slnečné jazerá s vodnou plochou presahujúcou 100 ha, preslávené kvalitou vody a vybudovanými letnými atrakciami, sú garanciou nezabudnuteľnej rodinnej rekreácie.

< Späť